Poszycie z płyty warstwowej - zastosowanie

Poszycie z płyty warstwowej – zastosowanie

Hale z płyt warstwowych to obiekty stabilne, w pełni wytrzymałe na niesprzyjające warunki pogodowe (obfite opady śniegu, ulewy, silny wiatr, prażące słońce, skrajne temperatury). Konstrukcje tego typu mogą być zarówno stalowe, jak i aluminiowe – wszystko zależy od inwestora oraz jego wymagań.

Hale namiotowe stanowią na rynku atrakcyjną alternatywę względem ceglanych budynków i to nie tylko pod względem niższych kosztów, ale i tempem realizacji inwestycji. Przekonaj się, w jakich sytuacjach poszycie z płyty warstwowej to trafiony wybór.

Hala z płyty warstwowej – zachowanie odpowiedniej temperatury

Każda indywidualnie zaprojektowana hala namiotowa odznacza się innymi parametrami po to, by w pełni spełnić oczekiwania inwestora. Na ich zmienność wpływa wiele czynników, a w tym i rodzaj poszycia. Hale z płyt warstwowych wyróżniają się nie tylko dużą wytrzymałością, ale i właściwościami termoizolacyjnymi, dzięki czemu w ich wnętrzu da się zachować odpowiednią temperaturę. Bez problemu zastosować można w nich również dodatkowe ogrzewanie.

Wykorzystanie obiektu w praktyce

Inwestycja w hale z płyt warstwowych to szybki sposób na zyskanie nowej powierzchni użytkowej. Inwestorzy używają konstrukcji tego typu najczęściej jako:

  • magazynów, hal przemysłowych,
  • hal warsztatowych, produkcyjnych,
  • hal garażowych, rolniczych.

Obiekty wykonane z tak wysoko jakościowych materiałów eksploatować można 365 dni roku, nieprzerwanie na przestrzeni wielu lat. W razie zaistnienia takiej konieczności można je również poddawać różnym modyfikacjom.